Září 19, 2016

Analýza potravin

Staň se odborníkem na analýzu potravin a pracuj v prestižní hi-tech oblasti, kde nikdy nebude nouze o práci. Titul DiS. ti zajistí vyšší příjmy a možnost pracovat ve všech typech potravinářských pracovišť a dělat například i marketing potravin. Díky možnosti zvolit prezenční nebo kombinované víkendové studium je možno vše zvládnout i při zaměstnání.

Bojíš se, že se na trhu s tímto oborem neuplatníš? Tak se bát nemusíš. Už během studia budeš dostávat lukrativní pracovní nabídky a můžeš tak nastoupit na dobře placené místo ještě než ti zaschne barva na absolventském diplomu.

Analýza potravin ve zkratce

  • 3 leté denní studium nebo 4 leté kombinované studium.
  • Dva semestry ročně (16 týdnů výuky) a 3 týdny zkouškového období.
  • Důraz na praxi – více jak třetina doby studia je prakticky zaměřená. Získáš tak v dnešní době velmi potřebnou praxi na rozdíl od bakalářského studia.
  • Praktická příprava ve formě laboratorních cvičení i mimo školu na půdě fyzických či právnických osob.

Díky studiu získáš

  • Titul DiS., který ti umožní pracovat v oboru analýzy potravin.
  • Kvalitní komplexní vzdělání v běžném praktickém provozu.
  • Uplatnění v laboratořích velkých firem, stejně jako ve státní správě.
  • Možnost vyššího platového ohodnocení, než bys měl jen se střední školou.

Organizace studia

Denní studium probíhá podobně jako na vysokých školách. Školní rok se skládá ze dvou semestrů, kdy každý semestr čítá 16 týdnů výuky a 3 týdny zkouškového období. Výuka se skládá z seminářů, cvičení a přednášek, které tě připraví po teoretické i praktické stránce na výkon tvého povolání. Studium je zakončeno absolutoriem, skládajícím se ze tři zkoušek. Po jeho úspěšném můžete ihned nastoupit do pracovního poměru a prokázat své získané dovednosti.

Dálkové studium je realizováno třídenními konzultacemi jednou za měsíc. Termíny konzultací se dozvíš na začátku semestru. Studium následně zakončíš absolutoriem, skládajícím se ze tří zkoušek.

Bez přijímacích zkoušek, stačí podat přihlášku s potvrzením o zdravotní způsobilosti a opatřit si poté ke studiu průkaz pracovníka potravinářství.
 Roční školné 3000 Kč ve dvou splátkách. Studuj za bezkonkurenčně nejnižší cenu!

Chci se stát Analytikem potravin